Sport

Csütörtökön ér el Siófokra a kedden rajtolt Tour de Hongrie

Tour de Hongrie: 6 nap, 120 kerékpáros, 750+1 kilométer. A Magyar Körverseny június 27-én Szombathelyen rajtolt, csaknem 30 országból érkező résztvevőkkel és 29-én délután érkezik Siófokra, három kört megtéve a Petőfi sétány-Aranypart környékén kialakított körpályán. A 20 csapat 120 kerékpárosából

Tovább

A megye legjobb labdarúgó csapatait díjazták

Ünnepélyes keretek között vehették át érmeiket és serlegeiket azok az együttesek, akik dobogón végeztek a 2016/2017-es bajnoki évadban. A szezon végi díjátadón 54 egyesület volt érdekelt, s emellett 19 labdarúgót is köszöntöttek, akik a kategóriák gólkirályi címét hódították el. Az

Tovább

Azeri Nagydíj – Ricciardo nyert, Vettel negyedik, Hamilton ötödik

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi, kaotikus Forma-1-es Azeri Nagydíjat, amelyen a világbajnoki pontversenyben vezető Sebastian Vettel (Ferrari) negyedik, legnagyobb riválisa, Lewis Hamilton (Mercedes) pedig ötödik lett. A 27 éves Ricciardónak ez volt az idei első,

Tovább

Balotteli marad Nizzában

Egy évvel, jövő nyárig meghosszabbította szerződését Mario Balotelli, a Nice labdarúgócsapatának olasz támadója – adta hírül a klub honlapja. A botrányairól elhíresült támadó tavaly igazolt a nizzaiakhoz, s 15 bajnoki góljával nagyban hozzájárult az együttes bronzérméhez. A 26 esztendős Balotelli

Tovább

Azeri Nagydíj – Hamilton rajtol az első helyről

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Azeri Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az élről. A 32 éves versenyzőnek ez az idei ötödik, pályafutása során pedig már a

Tovább

Kapás, Kenderesi és Verrasztó aranyat érően úszott Rómában

Három számban avattak magyar győztest a hagyományos római nemzetközi úszóviadalon, a Sette Collin (Hét Domb) szombaton: Kapás Boglárka 800 méter gyorson, Kenderesi Tamás 200 méter pillangón, Verrasztó Dávid pedig 400 méter vegyesen nyert a második versenynapon. Kapás, aki pénteken a