Címke "sport"

Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid újabb aranyakat nyert Amiens-ben

Hosszú Katinka a pénteki három győzelem után szombaton egy első helyet szerzett, s további három érmet nyert a Golden Tour elnevezésű, 50 méteres medencébe kiírt franciaországi körverseny befejező állomásán, Amiens-ben, ahol a második napon Verrasztó Dávid kétszer is felállhatott a

Tovább

Orosz Nagydíj – Vettel nyerte az időmérőt

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az első rajtkockából. A 29 éves versenyzőnek ez az idei első, pályafutásának pedig már a 47. pole

Tovább

Orosz Nagydíj – Vettel volt a leggyorsabb a második szabadedzésen

Sebastian Vettel autózta a leggyorsabb időt a Forma-1-es Orosz Nagydíj második szabadedzésén, pénteken. A Ferrari német pilótája csapattársát, az első szabadedzésen élen zárt Kimi Räikkönent, valamint honfitársát, a mercedeses Valtteri Bottast előzte meg. Eredmények (a formula1.com alapján): ———————————– 2. szabadedzés:

Tovább

Premier League – Fellaini hárommeccses eltiltás kapott

Marouane Fellaini, a Manchester United labdarúgója három mérkőzésre szóló eltiltást kapott, amiért csütörtökön a Manchester City elleni bajnoki rangadón piros lapot kapott Sergio Agüero lefejeléséért. A klub honlapjának beszámolója szerint a belga középpályást emellett írásban figyelmeztette az angol szövetség (FA),

Tovább

Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is nyert a nyitónapon Amiens-ben

Több első helyet is szereztek a magyar úszók pénteken a Golden Tour elnevezésű, 50 méteres medencébe kiírt franciaországi körverseny harmadik, befejező állomásán, Amiens-ben. A nyitónapon – a pénzdíjas nemzetközi viadal honlapja szerint – Hosszú Katinka három döntőben is az élen

Tovább

Női röplabda NB I – A Kaposvár lett a hetedik

A Kaposvár végzett hetedikként a női röplabda NB I-ben, miután a helyosztós párharc második mérkőzésén csütörtökön idegenben is legyőzte a Gödöllőt. A Gödöllő legutóbb 2000-ben lett nyolcadik, azóta csak ennél jobb helyezései voltak. Eredmény, rájátszás a 7. helyért, 2. mérkőzés: