Címke "sport"

Brazil Nagydíj – Hamilton a pole pozícióban

Az immár ötszörös világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Brazil Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az élről. A 33 éves versenyzőnek ez volt az idei 10., egyben pályafutása 82.

Tovább

15. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton

A BSI Sport Kft. 2018. november 24-25-én rendezi meg Siófokon a 15. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton elnevezésű eseményt. A versenyközpont HOTEL HUNGÁRIA éttermében, a rajt-cél terület pedig a Petőfi sétány 32. előtt lesz kialakítva. Az érintett útvonalakon a

Tovább

Bajnokok Ligája – A szerdai program

A kedd esti mérkőzéseket követően az E, az F, a G és a H csoport negyedik fordulós mérkőzéseivel folytatódik szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája. Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló: E csoport: ———- Benfica (portugál)-Ajax Amsterdam (holland) 21.00 Bayern München (német)-AEK

Tovább

Férfi röplabda NB I – Három szettben nyert a Kaposvár

A Kaposvár három szettben győzte le a vendég Dunaferr SE együttesét a férfi röplabda NB I alapszakaszának keddi játéknapján. Eredmény, férfi NB I, B csoport: Fino Kaposvár SE-Dunaferr SE 3-0 (16, 16, 8)

Tovább

Mexikói Nagydíj – Ricciardo indul az élről, Hamilton Vettel előtt

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről. A 29 éves versenyzőnek ez az idei második, pályafutása során a harmadik pole pozíciója. Az ötödik

Tovább

Egyesült Államok Nagydíja – Hamilton a pole pozícióban

Az ötödik világbajnoki címére hajtó Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíjának szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről. A 33 éves versenyzőnek ez az idei kilencedik, pályafutása 81. rajtelsősége.