Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

2017.04.14.

A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban:
április 14., péntek:
——————–
M4 Sport
12.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés
14.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Telekom Veszprém-Csurgó
17.15: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, MOL-Pick Szeged – Grundfos Tatabánya

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.30: Jégkorong, KHL, SZKA Szentpétervár-Metalurg Magnyitogorszk
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
13.00: Pályakerékpár, világbajnokság, Hongkong

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Biel
16.55: Autósport, F3 Silverstone, 1. futam
18.45: Vízilabda, női LEN Kupa, elődöntő, UVSE-Dunaújváros
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-PSG

Digisport 2
17.30: Tenisz, WTA-torna, Bogota

Digisport 3
16.55: Vízilabda, női LEN Kupa, elődöntő, Padova – Hanti-Manszijszk
18.30: Tenisz, WTA-torna, Biel
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Hearts

április 15., szombat:
——————–
M4 Sport
11.30: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, bronzmérkőzés
14.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, döntő
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés
18.15: Labdarúgás, NB I, Debrecen-MTK
20.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Vasas

Sport 1
12.45: Labdarúgás, Primera División, Deportivo-Málaga
16.15: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Ferencváros-CSM Bucuresti
18.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Metz
21.00: Ökölvívás, profi gála, Glasgow

Sport 2
15.15: Autósport, TCR-sorozat, Bahrein, 1. futam
16.15: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Osasuna
20.45: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Real Sociedad

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
13.00: Pályakerékpár, vb, Hongkong
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Frankfurt
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Bayern München
21.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-Los Angeles Galaxy
23.00: Motorsport, Endurance vb, Le Mans

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AC Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Bologna
17.05: Vízilabda, női LEN Kupa, bronzmérkőzés
19.00: Vízilabda, női LEN Kupa, döntő
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Dijon

Digisport 2
11.55: Autósport, F3, Silverstone, 2. futam
14.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Juventus
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Nancy
19.00: Kézilabda, Bundesliga, Lemgo-Kiel
20.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Udinese

Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Biel
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Sampdoria
20.30: Tenisz, WTA-torna, Bogotá

Spíler TV
4.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Edmonton Oilers-San Jose Sharks
13.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Bournemouth
15.35: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Leicester City
18.05: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Manchester City
21.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Ottawa Senators-Boston Bruins

április 16., vasárnap:
———————
M4 Sport
11.30: Kézilabda, női NB I, Kispest-Budaörs
13.15: Labdarúgás, NB II, Vác-Kisvárda
17.00: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC, Kansas
12.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Espanyol
16.15: Labdarúgás, Primera División, Valencia-Sevilla
20.45: Labdarúgás, Primera División, Granada-Celta Vigo

Sport 2
12.00: Autósport, TCR-sorozat, Bahrein, 2. futam
14.00: Jégkorong, KHL, döntő, 5. mérkőzés, Metalurg Magnyitogorszk-SZKA
21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Golden State Warriors-Portland Trail Blazers

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00: Pályakerékpár, vb, Hongkong
11.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield
14.45: Kerékpár, Amstel Gold, Hollandia
17.15: Autósport, World Endurance, Silverstone

Eurosport 2
7.00 és 13.00: Motorsport, Endurance vb, Le Mans
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Hamburger
17.15: Labdarúgás, Bundesliga, Darmstadt-Schalke

Digisport 1
9.55: Autósport, F3, Silverstone, 3. futam
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Bordeaux
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Lyon
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-St. Étienne
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Patronato

Digisport 2
15.00. Tenisz, WTA-torna, Biel
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Anderlecht
21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, A. Tucuman-San Lorenzo

Digisport 3
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic

Spíler TV
14.15: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich-Liverpool
16.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Chelsea
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Minnesota Wild

április 17., hétfő:
——————

M4 Sport
0.00: Repülősport, Red Bull Air Race, San Diego
18.00: Röplabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Békéscsaba-Vasas

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.30: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
14.30: Kerékpár, verseny, Olaszország
15.45: Kerékpár, Coupe de France
17.45: Labdarúgás, U19-es barátságot mérkőzés, Németország-Dánia
20.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Bielefeld-Stuttgart

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

Digisport 2
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Club Brugge
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Gent

Spíler TV
20.35: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Arsenal

 


MI A VÉLEMÉNYE?